Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача СashKF

Кредит готівкою або на карту в Бучі

owl_with_money

Все просто:

icon-7

Гроші на Вашу картку або готівкою

icon-8

Тілько паспорт та код

icon-9

Без довідок, застави та поручителів

icon-10

Без прихованих комісій та платежів

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:

грн

Сума:

Вартість в день:

Повернути до:

Оформити кредит просто в Бучі !

money
owl_render

Переваги співробітництва з нами в Бучі :

 • icon-3

  Зручно

  Велика мережа відділень в Україні

 • icon-4

  Швидко

  Видаємо гроші лише за 30 хвилин.

 • icon-5

  Надійно

  Кредитуємо з 2011 року. Нам довіряють по всій країні!

 • icon-6

  Практично

  Можливість погасити кредит достроково чи продовжити

Наші відділення

pointОберіть місто

Список відділень компанії Cash-KF в місті

Адреса

Телефон

Час роботи

Орієнтири

Адреса

Телефон

Час роботи

Пн.-Пт.

Сб.

Нд.

Орієнтири

Як і де вигідно отримати кредит в Бучі?

Необхідність терміново закрити фінансові діри може виникнути непередбачено і у будь-якої людини - навіть якщо у вас великий і стабільний дохід. У такій ситуації можна витратити чимало часу, вибираючи, куди саме звернутися. Адже кількість пропозицій від кредитних організацій зараз велика - в Україні їх налічується кілька десятків.

Спростимо цю нелегку задачу: взяти кредит в Бучі найвигідніше в Cash-KF.

Як оформити кредит в Бучі в Cash-KF?

В Cash-KF отримати кредит можна як онлайн, так і офлайн.

Онлайн-оформлення є цілодобово і в будь-який день тижня. Вся процедура буде відбуватися через сайт - тобто нікуди їздити вам не знадобиться, а значить - ви заощадите час і сили на дорогу туди-назад. Гроші ви зможете отримати або перекладом на свою карту, або забрати готівкою в будь-якому нашому відділенні - на ваш розсуд. Для оформлення потрібно буде зареєструвати особистий кабінет на сайті, заповнити анкету, створити заявку і дочекатися відповіді по ній.

Оформлення в відділенні є лише в робочий час (але воно у нас розширене, в тому числі ми працюємо і у вихідні - щоб ви змогли звернутися до нас, коли можете, чи не відпрошуючись у начальства). Як і при онлайн-оформлення, гроші можна забрати готівкою або отримати перекладом - на ваш розсуд. Адреса і телефон нашого відділення в Бучі можна дізнатися на сайті, на сторінці «Відділення».

Незалежно від того, який із способів оформлення кредиту ви вибрали (сайт або відділення), весь процес - від початку заповнення анкети до отримання грошей - займе не більше 1 години, якщо ви новий клієнт, і в середньому 20-40 хвилин, якщо ви хоча б раз вже до нас зверталися.

Чому взяти кредит в Бучі варто саме в Cash-KF?

Серед інших МФО наша компанія сміливо може називатися найкращою, тому що:

 • працює довше, ніж майже всі інші українські МФО - ми відкрилися в 2011 році, коли більшості сьогоднішній компаній і в помині не було;
 • видає кредити онлайн і оффлайн - тоді як більшість МФО в Україні не мають навіть одного відділення, і працюють тільки через сайт (а довіри клієнтів до таких компаній набагато менше, тому що спокійніше звертатися туди, де можна поспілкуватися з живим менеджером);
 • має одну з найбільших мереж відділень - більше сотні наших філій відкрито по всій Україні;
 • є кілька способів погасити кредит: з карти, в касі банків, в терміналах або готівкою в відділеннях Cash-KF в будь-якому місті;
 • незалежно від способу подачі заявки отримати гроші можна перекладом на свою карту, або готівкою на руки;
 • до клієнтів висувається мінімум вимог: вам повинно бути більше 18 років (в інших МФО нерідко потрібна вік понад 21 років), і ви не повинні мати відкритих прострочених кредитів в будь-яких інших компаніях;
 • з першого разу можна отримати суму до 4000 грн - що більше, ніж у більшості інших компаній, готових видавати новим клієнтам не більше 2000-3000 грн.

Також у нас працює жива цілодобова технічна підтримка. Будуть питання по наших послуг або умов - звертайтеся, і ми допоможемо їх вирішити.